• PL
 • EN
 • FAQ

  Ile będzie trwało zaprojektowanie opakowania?

  Czas opracowania projektu opakowania zależy od złożoności projektu oraz od tego, czy projekt podbudowany jest wcześniejszym research’em konkurencji na rynku.

  Zawsze zaczynamy od opracowania propozycji wstępnych projektu. Czas przygotowania projektu określamy po zapoznaniu się z briefem, ale staramy się, aby nie przekraczał on 5 dni roboczych.

  Ile będzie trwało zaprojektowanie logotypu?

  Prace nad projektem logotypu składają się z kilku etapów. Czas przygotowania finalnego projektu logo zależy od ilości wersji wstępnych oraz modyfikacji zgłaszanym przez klienta. Czas przygotowania projektu określamy po zapoznaniu się z briefem, ale staramy się, aby nie przekraczał on 5 dni roboczych.

  Ile będzie trwało zaprojektowanie banneru?

  Prace nad projektem banneru składają się z kilku etapów. Czas przygotowania finalnego projektu bannera zależy od ilości wersji wstępnych oraz modyfikacji zgłaszanym przez klienta. Czas przygotowania projektu określamy po zapoznaniu się z briefem, ale staramy się, aby nie przekraczał on 3 dni roboczych.

  Ile będzie trwało zaprojektowanie ulotki?

  Staramy się, aby klient otrzymał od nas wstępne propozycje projektu jak najszybciej, ale jednocześnie, aby były one przemyślane i dopracowane. Czas przygotowania projektu określamy po zapoznaniu się z briefem, ale staramy się, aby nie przekraczał on 3 dni roboczych.

  Ile będzie trwało zaprojektowanie katalogu?

  Staramy się, aby klient otrzymał od nas wstępne propozycje projektu jak najszybciej, ale jednocześnie, aby były one przemyślane i dopracowane. Czas przygotowania projektu określamy po zapoznaniu się z briefem, ale staramy się, aby nie przekraczał on 5 dni roboczych.

  Ile będzie trwało stworzenie wizualizacji 2D, 3D?

  Wszystko jest zależne od kształtu i materiału obiektu. Na całkowity czas wykonania wizualizacji ma wpływ: bryła, ilość przezroczystości, ilość obiektów w scenie, stopień skomplikowania wykrojnika. 

  Dzięki briefowi od klienta jesteśmy w stanie określić złożoność projektu i czas potrzebny na jego realizacje. Staramy się nie przekraczać 5 dni roboczych, czas ten może się wydłużyć w przypadku bardziej wymagających, wizualizacji (np. zawierających szczegółowe otoczenie).

  Jaki rodzaj opakowań mogę u Państwa zaprojektować?

  Nie ograniczamy się co do projektów, dzięki doświadczeniu jakie zdobywaliśmy przez lata jesteśmy w stanie zaprojektować opakowanie dla produktów z każdej branży: farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej, przemysłowej, chemicznej, odzieżowej, itd.

  Jak wygląda współpraca z Wami?

  Współpraca przede wszystkim zaczyna się od zrozumienia potrzeb klienta i odbiorcy, następnie przechodzimy do research’u na temat danego produktu, analizujemy konkurencję i trendy rynkowe.

  Pracujemy na bazie briefu stworzonego przez klienta, a jeżeli klient nie ma briefu, pomagamy mu opracować założenia do projektu.

  Stawiamy na częstą i efektywną komunikację na wszystkich etapach tworzenia projektów.

  Unikamy hermetycznej pracy, nie boimy się pokazać klientowi na jakim etapie jest projekt, nawet jeśli do deadline’u zostało jeszcze kilka dni 🙂

  Co się stanie jeżeli projekt graficzny nam się nie spodoba?

  Zanim zaczniemy pracę nad projektem szczegółowo analizujemy brief i pogłębiamy swoją wiedzę na temat oczekiwań klienta poprzez spotkanie i rozmowę. Klient jest naszym partnerem w procesie tworzenia projektu, słuchamy i staramy się spełniać oczekiwania.

  Projekt kończymy dopiero w momencie, w którym klient jest zadowolony ze złożonej przez nas propozycji. Jeżeli tak nie jest projekt powraca do nas i nanosimy na niego wymagane korekty.

  Gdzie znajduje się Państwa biuro?

  Nasze biuro mieści się przy ulicy Senatorskiej 6 w Łodzi. Jesteśmy mobilni i dojeżdżamy do klientów.

  Współpracujemy z firmami z całej Polski oraz klientami zagranicznymi.

  KONTAKT

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub prześlij nam swoje pytania.
  Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

  DNX DESIGN Sp. z o. o. jest w trakcie realizacji projektu dotyczącego opracowania modelu biznesowego, który poprzez właściwe zaplanowanie i optymalizację procesu dostarczania usług, wyspecjalizowanych pod kątem zagranicznego klienta, pozwoli na jego internacjonalizację i pozyskanie kontrahentów zagranicznych. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.