• PL
 • EN
 • Kontakt

  KONTAKT
  do nas

   

  DNX Design Sp. z o.o.

  ul. Senatorska 6
  Łódź, 93-192

   

   

  tel: 723989017
  e-mail: kontakt@dnxdesign.com.pl

  Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

  Formularz
  kontaktowy

  Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych osobowych jest DNX Design Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Senatorska 6, 93-192. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
  Wyrażam zgodę
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DNX Design Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych.
  Wyrażam zgodę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od DNX Design Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Można ją cofnąć w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane przetwarzane będą w sposób wynikający z powyższych zgód jedynie do momentu ich wycofania przez osobę, której dane dotyczą.
  Wyrażam zgodę

  Mapa dojazdu

  KONTAKT

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub prześlij nam swoje pytania.
  Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

  DNX DESIGN Sp. z o. o. jest w trakcie realizacji projektu dotyczącego opracowania modelu biznesowego, który poprzez właściwe zaplanowanie i optymalizację procesu dostarczania usług, wyspecjalizowanych pod kątem zagranicznego klienta, pozwoli na jego internacjonalizację i pozyskanie kontrahentów zagranicznych. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.