• PL
 • EN
 • Realizacje

  Smakołyki mruczenia warte

  Zmiana opakowania produktu, który dobrze się sprzedaje jest zawsze ryzykiem, ale jest też wyzwaniem.

  Dla naszego stałego klienta – firmy COOP produkującej karmę dla kotów – podjęliśmy się trudnego zadania. Przeprojektowaliśmy opakowanie produktów – karm dla kotów – które już dobrze się sprzedawały. Było to dla nas duże ryzyko, ale też duże wyzwanie!

  Dla rozróżnienia karmy suchej od karmy mokrej, bo o nich tutaj mowa, zastosowaliśmy kod kolorystyczny (inny kolor dla każdego produktu), oraz różne zdjęcia.

  Pomyśleliśmy też o marketingowym aspekcie opakowania – duże zdjęcie pupila przyciąga wzrok i wzbudza w odbiorcy sympatię.

  Konsumenci mają do dyspozycji zarówno pojedyncze saszetki z karmą, jak i ekonomiczny multipack zawierający kilka smaków.

  Galeria realizacji

  KONTAKT

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub prześlij nam swoje pytania.
  Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

  DNX DESIGN Sp. z o. o. jest w trakcie realizacji projektu dotyczącego opracowania modelu biznesowego, który poprzez właściwe zaplanowanie i optymalizację procesu dostarczania usług, wyspecjalizowanych pod kątem zagranicznego klienta, pozwoli na jego internacjonalizację i pozyskanie kontrahentów zagranicznych. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.