• PL
 • EN
 • Realizacje

  Zdrowie w pigułce

  Naszym zadaniem było zaprojektowanie szaty graficznej dla zupełnie nowego produktu – linii suplementów diety dla dorosłych i dla dzieci.

  Nowy produkt i nowy projekt to wymagajace zadanie. Zaczęliśmy od przeanalizowaniu oczekiwań klienta zawartych w briefie kreatywnym oraz zapoznania się z oferta konkurencji.
  Należało uwzględnić fakt, że nie pracowaliśmy nad produktem na półkę apteczną. Witaminy przeznaczone były do sprzedaży w sekcji suplementów w sieci sklepów typu minimarket. Nowa linia miała zawierać kilka produktów o różnym przeznaczeniu: dla mężczyzn, dla osób starszych, dla dzieci, multiwitamina, witamina B, C, D.

  Przygotowaliśmy dla Klienta 3 linie projektowe z których wybrana i dopracowana została jedna. Kolejnym etapem było przygotowanie opakowań do produkcji:

  • wprowadzenie tekstów dostarczonych przez Klienta
  • sprawdzenie poprawności merytorycznej
  • uzgodnienie projektu z wymaganiami technicznymi producenta

  Galeria realizacji

  Powiązane realizacje

  KONTAKT

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub prześlij nam swoje pytania.
  Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

  DNX DESIGN Sp. z o. o. jest w trakcie realizacji projektu dotyczącego opracowania modelu biznesowego, który poprzez właściwe zaplanowanie i optymalizację procesu dostarczania usług, wyspecjalizowanych pod kątem zagranicznego klienta, pozwoli na jego internacjonalizację i pozyskanie kontrahentów zagranicznych. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.