• PL
 • EN
 • Realizacje

  Zdrowie w pigułce

  Naszym zadaniem było zaprojektowanie szaty graficznej dla zupełnie nowego produktu – linii suplementów diety dla dorosłych i dla dzieci.

  Nowy produkt i nowy projekt to wymagające zadanie. Zaczęliśmy od przeanalizowaniu oczekiwań klienta zawartych w briefie kreatywnym oraz zapoznania się z oferta konkurencji.
  Należało uwzględnić fakt, że nie pracowaliśmy nad produktem na półkę apteczną. Witaminy przeznaczone były do sprzedaży w sekcji suplementów w sieci sklepów typu minimarket. Nowa linia miała zawierać kilka produktów o różnym przeznaczeniu: dla mężczyzn, dla osób starszych, dla dzieci, multiwitamina, witamina B, C, D.

  Przygotowaliśmy dla Klienta 3 linie projektowe, z których wybrana i dopracowana została jedna.

  Kolejnym etapem było przygotowanie opakowań do produkcji, w tym:

  • wprowadzenie tekstów dostarczonych przez Klienta,
  • sprawdzenie poprawności merytorycznej,
  • uzgodnienie projektu z wymaganiami technicznymi producenta.

  Efektem końcowym są opakowania w zróżnicowanej kolorystyce, nawiązujące do tradycyjnych dla witamin i minerałów barw rozpoznawczych (żółty dla witaminy C, pomarańczowy dla witaminy D3, wielokolorowy dla multiwitaminy itp.).

  Galeria realizacji

  Powiązane realizacje

  KONTAKT

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub prześlij nam swoje pytania.
  Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

  DNX DESIGN Sp. z o. o. jest w trakcie realizacji projektu dotyczącego opracowania modelu biznesowego, który poprzez właściwe zaplanowanie i optymalizację procesu dostarczania usług, wyspecjalizowanych pod kątem zagranicznego klienta, pozwoli na jego internacjonalizację i pozyskanie kontrahentów zagranicznych. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.