• PL
 • EN
 • Zapytania ofertowe

  Przedmiot zamówienia jest elementem Projektu o nazwie „Rozwój konkurencyjności przedsiębiorstwa dzięki ekspansji nowych rynków zagranicznych” realizowanego w ramach Poddziałania II.2.1 Modele biznesowe MŚP, Działania II.2 Internacjonalizacja przedsiębiorstw, Osi priorytetowej II: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

  Zapytanie ofertowe nr 1/2020 przedmiotem zamówienia jest: „Przygotowanie i produkcja indywidualnych materiałów promocyjnych i marketingowych”

  • Postępowanie unieważnione

  Zapytanie ofertowe nr 2/2020 przedmiotem zamówienia jest: „Kompleksowa organizacja udziału w targach i misjach zagranicznych”

  • Postępowanie unieważnione

  Zapytanie ofertowe nr 3/2020 przedmiotem zamówienia jest: „Przygotowanie i produkcja indywidualnych materiałów promocyjnych i marketingowych”

  KONTAKT

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub prześlij nam swoje pytania.
  Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

  DNX DESIGN Sp. z o. o. jest w trakcie realizacji projektu dotyczącego opracowania modelu biznesowego, który poprzez właściwe zaplanowanie i optymalizację procesu dostarczania usług, wyspecjalizowanych pod kątem zagranicznego klienta, pozwoli na jego internacjonalizację i pozyskanie kontrahentów zagranicznych. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.